top of page
Sea_edited_edited.jpg

Вітаю, друзі!

Ви цікавитесь історією, любите подорожувати і хочете знати більше за Вікіпедію? А ще впевнені, що Жуль Верн, Даніель Дефо та Роберт Стівенсон все вигадали, і читати їх можуть тільки підлітки?

 

Тоді вам до нас! Ми з моїми героями ласкаво запрошуємо до світу невигаданих пригод епохи Просвітництва. Реальна історія з реальною географією.

Капітан Джеймс Кук — “володар Тихого океану", сер Джозеф Бенкс — людина, що сприяла британській колонізації Австралії, та їхні сучасники говоритимуть з вами зі сторінок моїх історико-пригодницьких романів. Правду і тільки правду!

Є там і французька лінія: Луї Антуан де Бугенвіль  відомий мореплавець, Марк-Жозеф Маріон дю Френ  корсар, Жанна Барре  перша жінка, що здійснила подорож навколо світу.​

 

І, звичайно, вітрильні кораблі: "Індевор", "Резолюшн", "Едвенчур", "Дискавері" та інші. Ви зазирнете за лаштунки корабельного життя і відчуєте всі його принади та жахи.

Тут ви знайдете фото і відео тих місць, де бували мої герої, портрети дійових осіб, створені як класичними художниками, так і штучним інтелектом, картини художників-мариністів тощо. Тож не забувайте тиснути на кнопки "Дізнатися більше", а якщо сподобалося  "Купити" або "Замовити".

Попутного вітру і сім футів під кілем!

bottom of page